DOPRAVA ZADARMO až do konca mesiaca nad 60 EUR!

Najlepšie zľavy a akcie na eshop.keramickenoze.sk 

Kuchynské náradie a príslušenstvo

Kuchynské keramické náradie a príslušenstvo Kyocera

Potraviny môžu byť pripravené ľahko a rýchlo s kuchynským náradím Kyocera. Sú to výborní pomocníci pri čistení, šúpaní, škrabaní, strúhaní, krájaní - ideálni pre každú modernú kuchyňu, ktorá chce pripravovať jedlo nie len rýchlo a ľahko, ale aj zdravo a chutne. Keramické náradie Kyocera je zhotovené bez oceľových čepelí a iných častí, ktoré by prichádzali do kontaktu s jedlom, čím sa zabezpečuje zachovanie vitamínov a najvyššia možná úroveň chuti jedla bez oceľových pachutí.

Keramické škrabky pomáhajú pri rýchlom a pohodlnom čistení a šúpaní ovocia a zeleniny. Keramické krájače sa vyznačujú veľmi ostrou a trvácnou keramickou čepeľou, ktorá umožňuje rýchle a zdravé krájanie; a je k ním možne zaopatriť si protektor prstov pre bezpečné krájanie.

Keramické strúhadlá sa zase výborne hodia pre šetrné a zdravá spracovanie ovocia a zeleniny, napríklad na strúhanie jabĺk či mrkvy, s maximálnym zachovaním vitamínov a prirodzenej chuti  - aj preto sú veľmi odporúčané a chválené mamičkami pri príprave chutných a zdravých dobrôt z ovocia a zeleniny pre ich ratolesti.

Výbornými doplnkami sú tiež keramické mlynčeky na bylinky, korenie, kávu a obilie, zhotovené z high-tech keramiky - trvácne a zachovávajúce pravú chuť mletých surovín.

V programe tiež nájdete výborné flexibilne krájacie dosky, bloky na nože, či jedinečné keramické nožnice, ktoré sú skvelé do kuchyne a domácnosti, a nájdu využitie dokonca aj v elektrotechnike, pri strihaní tenkých káblikov bez rizika elektrostatického výboja, ktorý by mohol poškodiť elektronické súčiastky.

Kategórie
Vyhľadávanie
V tejto kategórii sa nenachádza žiaden produkt.